Sobota, 2024-04-27
Imieniny: Sergiusza, Teofila
Sobota, 2024-04-27
Imieniny: Sergiusza, Teofila
Powiatowy Konkurs Literacki pt. "Napisz wiersz o jesieni"
23.10.2017r. - GOK Uniejów
wyróżnienie – Ana Marciniak- kl. IV b - op. J. Chajdas
VIII Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny
„Co mi w duszy gra” - kategoria: opowiadanie
09.11. 2017r.- LOTurek
wyróżnienie - Bartosz Swęderski -kl. II B Gim. - op. A. Kaczmarek
XIII Powaiatowy Konkurs Recytatorski Literatury Europejskiej
"Literatura Szwedzka"
28.11.2017r. - Poddębice
II miejsce - Kacper Wójcik - kl. V b - op. A. Pajor
wyróżnienie – Kinga Kujawiak- kl. VII a - op. E. Brtnik, A. Sowa
Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs Języka Polskiego SP
etap I - Martyna Kowalczyk - kl. VII a- op. M. Wiśniewska
XXIII Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego - "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego
w latach 1887-1922"
10.01.2018r. - Sieradz - op. J. Pawlak
dział w etapie rejonowym - Bartosz Andrysiewicz
Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla SP
17.01.2018r. - Łódź
- etap rejonowy - Witold Leśniewski- (50%)- kl. VI a - op. A. Zbytniewska
Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla Gimnazjum
16.02.2018r. - Łódź
Laureat - Jakub Stefański - (96,67%)- kl. III a - op. A. Zbytniewska
Potyczki ortograficzne kl.IV-VI SP
28.02.2018r. - Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Uniejowie
Laureaci:
1. Maja Wappa kl.Vb Szkolny Mistrz Ortografii 2018 kl.IV-VI SP
2. Michalina Wappa kl.Vb Szkolny Wicemistrz Ortografii 2018 kl.IV-VI SP
3. Kacper Wójcik kl.Vb Szkolny Wicemistrz Ortografii 2018 kl.IV-VI SP
Ogólnopolska Stypendiada Wczesnoszkolna - Konkurs czytelniczy:
20.02.2018r. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Uniejowie
wyróżnienie - Filip Wawrzyniak- kl. IIIa (finalista) - op. M. Antoniak
Ogólnopolska Stypendiada Wczesnoszkolna - Konkurs plastyczny:
III miejsce - Zuzanna Grzelewska - kl. IIIa (laureatka) - op. M. Antoniak
wyróżnienie - Igor Koralewski - kl. IIIc (finalista) - op. D. Bamberska
Gminne Potyczki Ortograficzne 2018r. - kl. II-III
20.02.2018r.Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Uniejowie
Gminny Mistrz Ortografii – Filip Wawrzyniak -kl. III a - op. M. Antoniak
II GminnyWicemistrz Ortografii – Lena Rokoszewska- kl. III c
-op. D. Bamberska
Laureatami (powyżej 85%) zostali również:
Julia Szymczak -kl. III c - op. D. Bamberska
Nina Górka - kl. II a – op. U. Świerczyńska
Aleksander Wegner - kl. III c – op.D. Bamberska
Maja Księżak -kl. III c – op. D. Bamberska
Kacper Dobiecki - kl. III b – op. A. Wiktorska
Igor Szymczak - kl. III b – op. A. Wiktorska
Aleksandra Nowakowska - kl. III a – op. M. Antoniak
Hanna Pająk - kl. III b – A. Wiktorska
Aleksandra Łuczak - kl. III b – A. Wiktorska
GMINNE POTYCZKI ORTOGRAFICZNE 2018 kl. IV-VI SP
14 marca 2018 r. SP Uniejów
GMINNY MISTRZ ORTOGRAFII 2018
Michalina Wappa -kl. Vb- op.: Agnieszka Pajor
II miejsce w GMINNYCH POTYCZKACH ORTOGRAFICZNYCH
Maja Wappa – kl. V b - op.: Agnieszka Pajor
III miejsce w GMINNYCH POTYCZKACH ORTOGRAFICZNYCH
Kacper Wójcik – kl. V b - op.: Agnieszka Pajor
Gminne Potyczki Ortograficzne dla klas VII i Gimnazjum
19.03.2018r. - Szkoła Podstawowa w Uniejowie
Mistrz ortografii - Damian Bartosiak - kl. IIc/Gim. - op. A. Kaczmarek
Wicemistrz - Oliwia Raźniewska - kl. III a/Gim.-op. - A. Kaczmarek
Powiatowy Konkurs Literacki „Wiosenne pisanie”
26.03.2018r. -Miejsko –Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie
i Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Uniejowie.
kategoria klasy III-IV:
wyróżnienie -Maja Kołuda - IIIa/SP-op. M. Antoniak
- Aleksandra Drubkowska - kl. V b -op. A. Pajor
WojewódzkiKonkurs literacki Wielki Dzień Polaków,
Wielki Dzień Komendanta – 11 Listopada 1918 roku.
Próba rekonstrukcji w przeddzień stulecia niepodległości.
22.03.2018r.- Łódź
Laureatka
III miejsce- Oliwia Raźniewska - kl. III a/Gim. -op. –J. Pawlak
Finał Konkursu Języka Niemieckiego „Deutsch ist ein Plus”
29.03.2018r. - Liceum Ogólnokształcącym w Poddębicach
I miejsce - Julia Galoch - kl. III a - op. A. Bugajak
II miejsce - Oliwia Raźniewska - kl. III a - op. A. Bugajak
IV miejsce - Jakub Stefański - kl. III a- op. A. Bugajak
X Gminne Potyczki Matematyczne
27 marca 2018 r. -Szkoła Podstawowa w Wieleninie - klas IV – VII SP,
w kategorii klas IV
I miejsce – Tobiasz Bartosiak - op. J. Wieczorek
II miejsce – Aleksandra Sroka - op. J. Wieczorek
III miejsce – Kamil Pruchlat - op. J. Stawicki
w kategorii klas V
I miejsce – Kacper Wójcik - op. K. Pruchlat
w kategorii klas VI
wyróżnienie - Witold Leśniewski - op. A. Zbytniewska
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Pangea”
- etap szkolny
01- 07 marca 2018r.
Największymi umiejętnościami matematycznymi wykazał się Kacper Wójcik uczeń klasy Vb.
Przed nim kolejny etap – finał, który odbędzie się 06.04.2018 r. w Warszawie.
POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO WORD MASTER- MISTRZ SŁÓWEK
28.03.2018r. -Poddębice
wyróżnienie - Martyna Ludwicka- op. A. Rafalska
XV Gminny Konkurs Recytatorski
Kategoria kl. I - II
I miejsce - Aleksandra Wójcik - kl. I c - op. Magdalena Derlacz
II miejsce - Oliwia Kwiatkowska - kl. I a - op. Joanna Wicherkiewicz
- Inga Olczyk - kl. I b - op. Teresa Gadzinowska
Kategoria kl. III - IV
II miejsce - Hanna Pęcherska - kl. IV c - op. Jolanta Chajdas
Kategoria kl. V - VII
II miejsce - Łucja Majda - kl. VI a - op. Sylwia Kozińska
- Natalia Izydorczyk - kl. VII a - op. Sylwia Kozińska
Powiatowe potyczki Ortograficzne
I wicemistrz - Filip Wawrzyniak - kl. III a - op. A. Antoniak
Gminne Potyczki Matematyczne
I miejsce - Mistrz- Jeremi Panfil - kl. III b - op. A. Wiktorska
II miejsceAleksander Wegner - kl. III c - op. D. Bamberska
III miejsce- Hubert Szymański - kl. IIIc - op. D. Bamberska
wyróżnienie - Aleksandra Nowakowska- kl. III a - op.M. Antoniak
Gminny Konkurs Matematyczny w Wilamowie klas III/SP
I miejsce Jeremi Pamfil - kl. IIIb
II miejsce Aleksander Wegner - kl. IIIc
III miejsce Hubert Szymański - kl. IIIc
Gminny Konkurs Przyrodniczno-Ekologiczny
I miejsce - Witold Leśniewski – kl. VI a - Aleksandra Gogol - kl. IV b
wyróżnienie Cyprian Antreon V b, Lidia Pająk IVc – op. M. Rybak
Powiatowe Potyczki Matematyczne (10 uczniów)
op. K. Pruchlat, J Stawicki, J. Wieczorek, A. Zbytniewska
I miejsce – Jakub Stefański - kl. III a, Kacper Wójcik - kl. V b
II miejsce – Kamil Pruchlat – kl. IV b
III miejsce – Damian Bartosiak – kl. II C, Witold Leśniewski – kl. VI a, Tobiasz Bartosiak – kl. IV c
Powiatowe Potyczki Ortograficzne kl. IV – VII/SP, II-III/Gim.
– op. A. Kaczmarek, A.Pajor
wicemistrz - Michalina Wappa – kl. V b, Damian Bartosiak – kl. II C
Laureat – Maja Wappa - kl. V b, Oliwia Raźniewska kl. III A
Powiatowy Konkurs Recytatorski
I miejsce – Aleksandra Wójcik – kl. I c- op. M. Derlacz
II miejsce – Hanna Pęcherska – IV c - op. J. Chajdas
wyróżnienie – Antoni Kowalski – kl. IV c - op. J. Chajdas
Międzypowiatowy Finał Potyczek Matematycznych
II miejsce Jakub Stefański – kl. III A – op. A. Zbytniewska
wyróżnienie – Kacper Wójcik – kl. V b – op. K. Pruchlat
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Pangea”
Finalista – Kacper Wójcik – kl. V b – op. K. Pruchlat
Ogólnopolski Konkurs „Savoir-vivre 2017/18”
- udział 8 uczniów kl. III -VII/SP
Ogólnopolski Konkurs „Z kaligrafią na co dzień”
- 10 uczniów kl. III/SP i 10 uczniów kl. V-VII/SP
Gminny Konkurs Przyrodniczy „O tytuł Młodego Przyrodnika”
wyróżnienie - Marta Kowalska - kl. III a - op. - M. Antoniak
Ogólnopolski Konkurs „ Savoir-vivre na co dzień… 2017/ 2018 ”
Ogólnopolski Konkurs „ Z kaligrafią na co dzień… 2017/2018 ”
wyróżnienie - Lena Rokoszewska - kl. IIIc - op. Dorota Bamberska
- Maja Mazur - kl.V a - op. Agnieszka Krzesłowska
- Marianna Stefańska - kl.VI a - op. Sylwia Kozińska
- Marta Sałata - kl.VI b - op. Agnieszka Pajor