21.09.2022r. - Zawody Powiatowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych

W środę 21 września w Uniejowie odbyły się Zawody Powiatowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych w ramach współzawodnictwa Szkolnego Związku Sportowego. Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej w Uniejowie: Karolina Marosik, Tomasz Bartosik, Sebastian Napieraj i Szymon Bugajak. Zawody rozegrano obok Kompleksu Boisk Piłkarskich im.Wlodzimierza Smolarka.
   To pierwsze tak liczne zawody od wybuchu pandemii Covid-19 organizowane na terenie powiatu poddębickiego. W zawodach uczestniczyło łącznie 114 uczniów. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Uniejowie.

w biegu dziewcząt klas VII-VIII
miejsce  - Malwina Każmierczak
     V miejsce - Zuzanna Pacholczyk
w grupie dziewcząt klas V - VI
     I miejsce - Magdalena Dzieran
w grupie chłopców klas V - VI
    III miejsce - Szymon Kęcel
    V - miejsce - Wojciech Tomczyk
w grupie chłopców klas VII-VIII
     V miejsce - Witold Wożniak
Wszyscy wymienieni uczniowie wywalczyli awans do Finałów Wojewódzkich w Indywidualnych Biegach Przełajowych.