Nocowanie klas 6 b, c

Z 1 na 2 marca 2024 roku uczniowie klasy 6b i 6c mogli uczestniczyć w nocce  w szkole. Nocowanie w szkole to wspaniała okazja do integracji klas. O godzinie 18.00 uczniowie zawitali do szkoły nie z plecakami i książkami, ale zaopatrzeni w śpiwory, poduszki i koce.

Każdy uczestnik przyniósł także owoce i inne produkty, które były potrzebne do przygotowania gofrów. Wspólne krojenie owoców, pieczenie gofrów i ich dekorowanie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Po słodkiej przekąsce nie zabrakło gier planszowych, gier  i zabaw sportowych, oglądania filmów, zabawy w chowanego oraz zakupu pizzy na kolację. Zabawy integracyjne rozkręciły atmosferę i zintegrowały jeszcze bardziej obie klasy. Uczniowie pełni wrażeń długo nie mogli usnąć w nocy, niektórzy pomimo zmęczenia nie zmrużyli oka do samego rana. Czas wspólnej zabawy szybko minął i  uczniowie niewyspani, ale szczęśliwi wrócili do domów.
   Czas spędzony razem w szkole na długo zapadnie wszystkim uczestnikom nocowania w pamięci.
                                                                                                                              Katarzyna Pruchlat
                                                                                                                              Magdalena Tylki