Konkurs Wiedzy Pożarniczej rostrzygnięty

W sali OSP Uniejów odbył się kolejny Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” na etapie gminnym. Trzech chętnych uczniów z naszej szkoły z klas V-VIII i jeden uczeń z klas I-IV przystąpiło do rozwiązywania testów.

Zagadnienia nie były łatwe, tym bardziej, że musieli opanować aż 532 pytania, by wykazać się niemałą wiedzą. Podstawą sprawdzenia wiedzy był test pisemny zawierający 25 pytań.
   Po podliczeniu punktów okazało się, że najlepszy w grupie klas I-IV jest  uczeń
Bartosz Bracha który zajął I miejsce i będzie reprezentować gminę na etapie powiatowym.

Nagrody i dyplomy wręczyli: p. Tadeusz Chmielewski, p. Marianna Grubska i p. Krzysztof Janiak

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju, że podjęli się tak trudnego wyzwania,
jakim jest udział w konkursie o tematyce pożarniczej.
                                                                 E. Bartnik

zdjęcia arch. SP Uniejów