Niezapomniany, nocny biwak klasy VI a

8 marca 2019r., w piątkowy wieczór, o godz. 18.00 klasa VI a rozpoczęła swój pierwszy biwak w naszej szkole. Po części organizacyjnej i rozłożeniu śpiworów, wszyscy uczniowie rozpoczęli zajęcia plastyczne. Pod czujnym okiem gościa, pani Julity Polipowskiej, szóstoklasiści uczestniczyli w atrakcyjnych warsztatach z projektowania koszulek.

Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ zaangażowanie było olbrzymie zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców. Efektem końcowym są własnoręcznie zaprojektowane i pomalowane koszulki.
    Po wspólnych zajęciach i kolacji, przyszedł czas na relaks - ,,kobiety’’ uczciły swoje święto i sale lekcyjne zamieniły się w salę Spa i w salę kinową. Natomiast panowie postanowili popracować nad kondycją i zorganizowali rozgrywki klasowe.
    Integracja i aktywny wypoczynek to główne cele, które przyświecały temu wspaniałemu spotkaniu i  w 100% zostały spełnione.

Karolina Marosik