Jesteś tu: » Strona główna » Aktualności »

"Kiedy śmieje się dziecko,

śmieje się cały świat”

Ten słoneczny dzień dostarczył dzieciom z okazji ich święta wiele niezapomnianych wrażeń. Rozpoczął się wspólnym czytaniem tekstu „Stefek Burczymucha” na hali sportowej. Dalsze atrakcje odbyły się na świeżym powietrzu. Boisko zamieniło się w salę tańca, a na jej parkiecie królowali uczniowie kl. IIa i kl. IIIa,  ćwiczyli taniec  integracyjny „Belgijka” i bawili się przy muzyce w „Furmana”.

Po tych zmaganiach wyruszyli marszobiegiem na poszukiwanie skarbu. Dotarli do lodziarni, a owym  trofeum okazały się pyszne lody, które dostarczyły energii tak potrzebnej do dalszej części niespodzianki.  Plac zabaw z siłownią był strzałem w dziesiątkę.
Dużym zainteresowaniem szczególnie chłopców była siłownia i wspinaczka skałkowa.
Tego dnia uśmiechy nieustannie gościły na ustach dzieci.

Wysiłek fizyczny, a także zabawa to przyjemne i zdrowe formy spędzenia czasu
na świeżym powietrzu, oby tych chwil było jak najwięcej.

Małgorzata Antoniak

Magdalena Derlacz